تمیز کردن کاغذ دیواری

قرنیز
قرنیز پی وی سی
فوریه 5, 2020
دکوراسیون داخلی
انتخاب کاغذ دیواری دکوراسیون
مارس 16, 2020

تمیز کردن کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

4 نکته در تمیز کردن کاغذ دیواری

آیا می دانید برای تمیز کردن کاغذ دیواری به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟ در اینجا می خواهیم نکاتی در خصوص تمیز کردن کاغذ دیواری را به شما یاداوری کنیم.

همچنین اگر می خواهید در مورد فواید استفاده از قرنیز پی وی سی اطلاعاتی به دست آورید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

کاغذ دیواری را گرد گیری کنید.

 بهترین کاری که می توانید انجام دهید تا در اکثر اتاقها دیوارپوش تمیز به نظر برسد، این کار ها می باشد: کاغذ دیواری را گرد گیری کنید. می توانید با استفاده از یک برس نرم این کار را انجام دهید. از بالای دیوار شروع کنید و راه خود را به سمت پایین باز کنید، همزمان با چند دستمال این کار را انجام دهید.

ممکن است در بالای دیوار متوجه تار عنکبوت هایی شوید آن ها را می توانید با استفاده از جاروبرقی بگیرید، بسته به اینکه چقدر خانه شما گرد و غبار می شود، هر چند ماه یکبار لازم است تا گرد گیری را انجام دهید. با استفاده از یک پارچه میکروفایبر می توانید بهترین گرد گیری دیواری را انجام دهید.

خرید کاغذ دیواری
3d wallpaper designs for living room Best of modern 3d wallpaper design ideas that looks absolute real

پوشش ها و کاغذ های ظریف را با اسفنج تمیز کنید.

آیا می خواهید لکه های موجود در کاغذ دیواری را پاک کنید؟ با استفاده از اسفنج های مخصوص پاک کردن دیوار می توانید این کار را انجام دهید.

با استفاده از این نوع اسفنج ها می توان تمامی آلودگی ها و لکه های چسبیده به دیوار را پاک کرد. تنها لازم است تا مراقبت کشیدن آن ها روی دیوار باشید و به آرامی این کار را انجام دهید.

قبل از شستشوی کاغذ دیواری نوع بافت آن را امتحان کنید.

 پوشش های طبیعی: چمن، نی، کنف، چوب پنبه، چرم، پارچه و کاغذ دیواری بدون پوشش به راحتی توسط آب شستشو داده نمی شود.

برای اینکه دریابید که یک پوشش دیواری قابل شستشو است، کمی مایع ظرفشویی را در آب حل کنید و مقداری از آن را از محل خارج کنید. اگر ماده تیره یا جذب آب شود یا رنگ ها پر شود، پوشش قابل شستشو نیست. آن را با اسفنج کاغذ دیواری تمیز کنید.

کاغذ دیواری آشپزخانه خود را طور مرتب تمیز کنید.

 در اتاق هایی که پوشش های دیواری در معرض چربی، بخار یا عوامل فعال قرار دارند، آلودگی ها خیلی بیش از گرد و غبار خواهند بود.

هر چند ماه یک بار شستشوی سبک انجام می شود. خوشبختانه، کاغذ های دیواری مورد استفاده در چنین مناطقی معمولاً از وینیل ورق ضد آب هستند.

با یک اسفنج طبیعی که در آب با یک جوهر مایع ظرفشویی مرطوب شده است سریع به آنها ضربه تند وشدید بزنید.

مطمئن شوید که اسفنج خیلی مرطوب نیست – شما نمی خواهید که آب درزها درز کند و پوشش را شل کند. همچنین، از پایین به بالا حتما تمیز کنید؛ به این ترتیب، آب کثیفی که از اسفنج آنرا فشار می دهید، بر روی مناطق کثیف فرو نمی رود و رگه ها را ترک نمی کند.

پاک کردن کاغذ دیواری

حتی اگر کاغذ دیواری شما قابل شستشو است، بهتر است آنرا سخت پاک نکنید یا از پاک کننده های ساینده یا پاک کننده های خانگی قوی استفاده نکنید. با یک اسفنج مرطوب شده در آب می توانید آن را تمیز بشویید. پات را با حوله خشک کنید. اگر کاغذ نیاز به شستشوی دوم دارد، ابتدا بگذارید کاملاً خشک شود.

کاغذ دیواری سرمایه گذاری است که باید با ظرافت تمیز شود. در صورت عدم دقت، به خصوص در زمینه تصاویر پس زمینه قدیمی، بدون روکش، به راحتی می توان آسیب دید و رنگ و بافت را آسیب دید، و در بسیاری از موارد، بدون جایگزینی کامل کاغذ دیواری، صدمه قابل اصلاح نیست  و من مطمئن هستم که این چیزی نیست که شما ثبت نام کرده اید برای امروز. برای هر محصول کاغذ دیواری، از تمیز کردن پاک کننده ها یا پارچه های ساینده که راحت تر می توانند رنگ انتهایی یا ماسه را به دست آورند، خودداری کنید.

برای تهیه بهترین انواع کاغذ دیواری می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =